חופשה נהדרת עם חדרים בעכו עכו, עיר הנמל, התרבות והחומוס, נחשבת כאזור תיירותי פופולארי באופן מיוחד בצפון אליו מגיעים מאות רבבות מבקרים מדי שנה, מהמדינה ומחו"ל.

 וילות עם בריכה מחוממת

העיר המיוחדת שמורכבת מפסיפס תושבים מוסלמים, נוצרים ויהודים ולאומים נוספים משלבת תרבויות, טעמים וניחוחות שיוצרים אווירה נהדרת, אוריינטלית וייחודית. חדרי נופש בעכו יעניקו לכם הזדמנות מעולה להכיר מקרוב את נפלאות העיר עכו, בעיקר בתקופות המשגעות בה העיר עמוסה באירועי חוצות, ימי תרבות ופסטיבלים. עכו היא עיר הכוכב של הצפון ממנה אפשר גם לצאת לטייל באזור ובמרחק דקות נסיעה ברכב ספורות להתענג מנופים ירוקים או מחופי ים מרהיבים.

 

רשימת אסור לפספס! בחרתם להנות חופשה עם חדרי נופש בעכו? החלטה נבונה! כדי לנצל את החופשה במלואה, הנכם חייבים לבקר באתרים ההיסטוריים ולטעום מהמטעמים המסורתיים. כמובן שהאתר הכי מוכר בעכו וחובה עליכם לבקר שם! היננה העיר העתיקה שמלאה באנקדוטות מרתקות בכל פינה ובשוק המציג למכירה מכל טוב, מאכלים מקוריים, חפצי נוי, ממתקים מסורתיים, תלבושות ועוד. מאחר ויש המון להספיק, הנה מספר המלצות שממש אסור לכם לפספס! חומוס סוהילה  אבו סוהיל , סלאח א-דין 24 למרות שהעיר מנסה להתנער מהקישור הישיר לחומוס, אין מה לעשות, בעכו תמצאו את החומוסיות הכי טובות. אחת מהן היא המסעדה של סוהילה, אשה מרתקת שירשה את האזור מהמשפחה והתמסרה לטיפוחו.

 

החומוס של סוהילה מוגש חם עם מבחר תוספות באופן הכי עממי ופשוט, אך גרגרי החיבה מורגשים בכל ניגוב. אם הנכם מעוניינים להפוך את החומוס למעדן, אל תשכחו לטבול את הפיתה בתערובת האדומה שנמצאת על כל שולחן. מוזיאון אוצרות החומה, ויצמן 3 מוזיאון שמעביר את ההיסטוריה באופן המוחשי ביותר שיש ומציג פריטים, רהיטים וחפצים שכבר נשתכחו מהמדינה.

חופשה

אין מי שממש לא מתרגש מהביקור במוזיאון שמעלה זכרונות ילדות מתקופות פשוטות וצנועות יותר, כשילדים שיחקו ברחובות, כהקניות נערכו רק בשוק וכשקולות בעלי המלאכה והרוכלים היו בכל פינה. בשישה אולמות בעלי מבנה עתיק משגע ששמרו על צורתם מאז שהמקום שימש כמנהרה מהתקופה העות'מאנית, תרגישו שאתם נכנסים למכונת תקופה שמעבירה אתכם מהווה לעבר.

צימרים בצפון

המרכז לתיאטרון של עכו, ויצמן 1 פסטיבל עכו המפורסם משך אל העיר קבוצת אמנים שהחליטו להקים תיאטרון ייחודי, המשלב בין שפה חדשנית שאין באף אזור לבין פעילויות קהילתיות. הצגות התיאטרון מבוקשות ומפורסמות ברחבי הגלובוס, וניתן להתעדכן בהצגות המזוהות עם טשטוש קסום בין דימיון למציאות בטלפון או באתר. התיאטרון נותן סיורים מודרכים מרתקים עם שחקנים שייקחו אתכם למסע תיאטרלי בעכו העתיקה ובין חומות העיר ויסחפו אתכם לחוויה חד פעמית שמשלבת את הקהל באופן פעיל. הגנים הבאהים, סמוך לצומת עכו צפון על כביש 4 זו לא טעות, גם בעכו תיהיה לכם האופציה להשתעשע מביקור בגנים הבאהים, אתר משכנו של הבהא-אללה שהתיישב בתחילה בחומות העיר העתיקה והורשה לעבור לבהג'י בהמשך חייו.

 

הגנים היפיפיים ביופיים משלבים בין סגנונות מזרחיים למערביים עם אלמנטים המושפעים מעיצוב פרסי ואירופאי. יופי עוצר נשימה של חורש ירוק וצבעוני עם ניחוחות הדריים-לימוניים ונקיות מופלאה. תוסיפו לרשימת חופשה עם חדרים בעכו: נמל עכו, אולמות האבירים, כנסיית סנט ג'ון, חמאם אל באשה, מסגד אלג'אזר, מנהרת הטמפלרים, בית הכנסת של הרמח"ל.

 

צימר במרכז